STUDIO GLAMOUR

Nasza historia

Witamy w Studiu Urody Glamour! Izabela Kozber, założycielka salonu, to doświadczona kosmetolog i linergistka z 14-letnim stażem. Ukończyła studia kosmetologii w Rzeszowie i podyplomowe studia linergistyczne w Katowicach. Izabela regularnie uczestniczy w międzynarodowych szkoleniach z makijażu permanentnego, gwarantując najwyższy standard usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta. 

Studio Urody Glamour: Z Pasji do Profesjonalizmu

Studio Urody Glamour, to renomowany salon kosmetyczny, którego historia rozpoczęła się w 2010r. Początkowo skromna placówka, prowadzona jedynie przez właścicielkę Izabelę Kozberg, specjalizująca się w stylizacji paznokci i rzęs, w ciągu minionego czasu przekształciła się w profesjonalne Studio Urody. Dziś oferujemy pełen wachlarz usług, począwszy od medycyny estetycznej, przez makijaż permanentny, a skończywszy na laserowym usuwaniu tatuażu.

Nasza niezłomna determinacja w dążeniu do najwyższej jakości, wieloletnie szkolenia oraz nieustannie rosnące doświadczenie Pani Izabeli umożliwiają nam zaoferowanie usług na najwyższym poziomie. Każda Klientka pragnąca poprawić swój wizerunek, czy poczuć się młodziej, może z pełnym zaufaniem skorzystać z usług naszego.

Od maja 2019 roku nasza działalność rozwija się w nowej, większej siedzibie, wyposażonej w najnowocześniejszy sprzęt. Z pełnym przekonaniem gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz zapewniamy pełną dyskrecję podczas przeprowadzanych zabiegów.

Nasza wykwalifikowana kadra, poza doskonałym przygotowaniem zawodowym, posiada niezbędne umiejętności interpersonalne, aby stworzyć komfortową atmosferę dla każdego Klienta. Zapewniamy, że każda osoba odwiedzająca nasze studio zostanie przyjęta z uśmiechem i otrzyma najwyższą jakość obsługi.

W Studiu Urody Glamour, wiemy, że piękno idzie w parze z dobrym samopoczuciem. Nasza misja polega na tym, by każdy Klient czuł się wyjątkowy i usłyszał od nas słowa, które pomogą mu odnaleźć harmonię pomiędzy ciałem, duchem, a umysłem. Przywiązujemy wielką wagę do jakości naszych usług, a zaufanie i zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze.

POZNAJ

NASZ ZESPÓŁ

masażyskta / kosmetyczka

Klaudia to doświadczona masażystka i stylistka paznokci, Oferuje szeroką gamę masaży i stylizacji paznokci, a także wykonuje zabiegi na twarz.  Znana jest ze swojego profesjonalizmu i pozytywnej energii, co doceniają jej klientki. 

kosmetyczka

Karolina  jest ekspertką w stylizacji paznokci z wieloletnim doświadczeniem. Znana z szybkości i precyzji, jej usługi cieszą się dużym zainteresowaniem. Jeśli szukasz profesjonalnego podejścia i efektów „wow,” Karolina jest idealnym wyborem.

KOsmetyczka

Anita  to wszechstronna kosmetyczka  z wykształceniem i licznymi szkoleniami w zakresie kosmetologi medycznej oraz w stylizacji rzęs i paznokci.  Specjalizuje się również w usuwaniu niechcianych tatuaży i makijażu permanentnego.

zobacz

NASZ salon